REBELX OYUNCU KOLTUĞU

HAKKIMIZDARebelx Oyuncu Koltuğu; Gizmo Mobilya San.Tic. Ltd. Şti. 'nin mobilya üretiminde yıllarca edindiği tecrübe ve ARGE çalışmaları sonucunda tüm dünyaya sunduğu %100 Türk Malı, Yerli Üretim Oyuncu Koltuğu markasıdır. Gizmo Mobilya tescilli markalarının dışında sektörde hatırı sayılır rakipleri için de üretim yapmaktadır. Üretim çeşitliliği, kalite anlayışı ile üretim alanında rakipsiz olması sebebiyle pek çok marka, firma ve tüketici tarafından tercih edilmektedir.

 

2022 yılında üretim sahasını genişleterek sektör firmalarına Sandalye ve koltuk alanında ilham kaynağı olmuş ve bu alanda hizmet politikasını daima kalite odaklı tutarak sektör liderliğini hedeflemiştir.

 

Gizmo Mobilya /Rebelx Resmi Online Satış Sitesi

www.gizmomobilya.com.tr

www.rebelxoyuncukoltugu.com

 

Gizmo Mobilya / Rebelx Marka Prensipleri

Şeffaflık ve Bilgi Paylaşımı

 

Gizmo Mobilya, olarak Ofis Sandalyesi ve Koltuk Modelleri üretimi ve tedariği yapan Patentli Türk Markasıdır. Rebel X Kalite, Tasarım ve Konfor odağıyla Türkiye'nin lider markalarından olmaya ve Türk Bayrağını başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada dalgalandırmaya devam edecektir.

 

Gizmo Mobilya  

Rebelx Legend Oyuncu Koltuğu Pro YeşilBilgisayar oyunları ve elektronik teknolojisinin gelişmesiyle birlikte internet bağlantılarının hızının artması, online oyunlara olan ilginin hızla artmasına neden olmuştur.

Kendinizi ister bir oyuncu, ister daha az kıskanılacak bir işkolik olarak tanımlayın, her gün uzun saatler boyunca bir sandalyede oturmak olağan bir durumdur. Eğer bir oyuncuysanız ve ofis koltuğu seçiminde Rebelx Oyuncu Koltuğu modeli mi yoksa Gizmo Mobilya Ofis Koltuğu modeli mi diye ikilemde kalıyorsanız, profesyonel Rebelx Oyuncu Koltuğuna sahip olma fikri size daha mantıklı geliyor. Aslında göründüğünden daha fazlası var, bu yüzden bir satın alma işlemi yapmadan önce Rebelx Oyuncu Koltuğu modellerini araştırmanızı öneririz.

Tek başına oynanan oyunlar, çok oyunculu oyunlar ve çevrim içi oyunların yanı sıra, ülkemizde oyun içerikli videolar izlemek, müzik dinlemek ve diğer sebeplerle bilgisayar başında 10 saatten fazla vakit geçirildiği gözlemlenmiştir.

Peki, bilgisayar teknolojisi tek başına bu girişimde başarılı olabilir mi? Zamanla enerjinizin düşebileceğini, konsantre olmakta zorlandığınızı ve en önemlisi fiziksel sağlığınızın risk altında olduğunu biliyor muydunuz?

Bu sorunlar oyuncular için tasarlanmış özel tip Oyuncu Koltuklarının üretilmesine yol açmıştır. Görüldüğü üzere Rebelx Oyuncu Koltuğu modelleri, vücut anatomisine uyumlu, konforlu, fonksiyonel ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Bu özellikleri ile Rebelx Oyuncu Koltuğu, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok çalışan, yönetici, Youtuber ve E-Spor oyuncusu için bir prestij ve ayrıcalık göstergesi olmuştur.

Rebelx Oyuncu Koltuğu; Gizmo Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. mobilya üretimi ve Ar-Ge konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olup, %100 yerli üretim Oyuncu Koltuğu modelleri üretip tedarik eden ve dünyaya sunan Türk patentli bir markadır.

Gizmo Mobilya olarak Rebelx Oyuncu Koltuğu modelleri, oyuncuların zevki, konforu ve sağlığı düşünülerek tasarlanmaktadır.

Rebelx Oyuncu Koltuğu, kendi Ar-Ge departmanında tasarlanmış, Türkiye'de yerli olarak üretilmiş Profesyonel Oyuncu Koltuğu markasıdır.

Rebelx Oyuncu Koltuğu, kendine has tasarımı ve yenilikçi çözümleri ile oldukça ilgi görmüş ve üretim çeşitliliğini ve oyun kalitesi anlayışını koruyarak üretim alanında kendini kanıtlamış olması nedeniyle birçok marka, firma ve tüketicinin tercih ettiği Oyuncu Koltuğu markasıdır. Rebelx Oyuncu Koltukları kalite, tasarım ve konfor odaklı yapısıyla Türkiye'nin lider markalarından olmuştur.

Oyuncular, oyun oynarken ultra konforlu ve profesyonel Rebelx Oyuncu Koltuğundan yararlanacak. Rebelx Oyun Koltuğu, oturma konforunu çok yüksek bir seviyeye taşıyor. Ayrıca ergonomik tasarımı ile koltuk başlığından bel desteğine ve kolçaklı Rebelx Oyuncu Koltuğuna kadar uzanır. Vücudunuzu rahatlatmak için rahat bir açıda oturmanıza veya uzanmanıza olanak tanıyan ayarlanabilir sırtlık ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Yüksekliği ayarlanabilir koltuk, farklı kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Kafalık ve masaj yapan bel yastığı, boyun rahatsızlığını ortadan kaldırır ve vücudunuzu rahatlatmak için yüksek kalitededir. Ayrıca koltuk istediğiniz yüksekliğe kolayca ayarlanabilirken, koltuk serbestçe ve rahatça dönerek rahatlamanıza yardımcı olur.

Rebelx Oyuncu Koltuğu Çeşitleri Neler?

 Rebelx Oyuncu Koltuğu serileri aşağıda listelenmiştir.

•          Rebelx Alfa Pro Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Beta Pro Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Delta Pro Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Devil Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Epsilon Pro Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Legend Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Lion Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Rombus Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Square Oyuncu Koltuğu

•          Rebelx Zeta Oyuncu Koltuğu

Rebelx Oyuncu Koltuğu İletişim